Bali 2018 - ideální dovolená

Ahoj, s přítelkyní se chystáme v termínu 28.10.- 17.11. 2018 na Bali. Plán je co nejvíc poznávat, výletovat, šnorchlovat, válet se u moře i zažít noční život.🎎🐵🐢 Začínáme na jihu Bukit, Ubud, Amed, Gili a Nusa Penida. 🌋⛱️🏖️🏝️🏞️⛰️ 🛫Letenky máme zakoupené z Berlína za 8800 Kč,s přestupem v Singapuru (okružní jízda po městě zdarma). Super ubytka jsou přes booking taky za pusu a celkové náklady na ideální 3 týdenní pobyt v tomhle ráji, víc než pohodový 😊Cestu chci pojmout jako takový společný výlet pro 3-4 páry nebo ideálně skupinu kolem 8 lidí. Letenky by si každý platil sám, společné ubytko bych zařídil přes booking a na konkrétních výletech a plánech by jsme se pak domluvili společně . Klidně se můžeme i sejít osobně, do října času dost :)Itinerář:

1. Bukit (4 noci)

Začínáme na jihu na polostrově Bukit (4 noci) kde navštívíme nejkrásnější pláže a vodní útesy na Bali, slavný chrám Uluwatu Temple. Noční bar na pláži Single Fin Bali i jeden z nejlepších aquaparků v Asii Waterbom Bali.

2.Ubud (6 nocí)

Dále se přesuneme do městečka UBud, které je centrem kulturního i duchovního života na Bali. Navštívíme zde Opičí les, Skrytý kanón, různé vodopády a jeskyně, Bali zoo nebo safari. Dále slavné Rýžové terasy, chrámy, trhy a muzea v okolí Ubudu.3. Amed (4 noci)

V další části se přesuneme na sever Bali, do klidnější oblasti Amed. Kde provedeme výstup na sopku Mount Batur. Budeme šnorchlovat na plážích, které zde mají ideální podmínky a pod hladinou vody bude k vidění i vrak americké lodi Liberty.4.Gili Air (2 noci)

Přesuneme se lodí na ostrov Gili Air, který je druhý největší ze tří ostrovů a navštívime zde noční podniky a klidná místa pro nerušený odpočinek. I zde budeme šnorchlovat a tentokrát i se želvami.


5. Lembogan (3 noci)

V poslední části se opět přesuneme lodí z ostrova Gili na ostrov Lembogan, který je přímo propojený s dalším ostrovem Nusa Penida. Zde si užijeme krásných pláží, útesů a šnorchlování s Mantami.


Ubytování:

Za pobyt vystřídáme celkem 5 ubytování. Všechna ubytování jsou u pláže nebo s bazénem, a včetně snídaní, wifi a dalšího nezbytného vybavení s kladnými recenzemi.


Orientační náklady na osobu (při pobytu 8 osob):

Letenky s odletem z Berlína na termín: 28.10. - 17.11. - 8824 Kč.

Ubytování (5 zařízení - 19 nocí) - 4334 Kč

Přesuny a výlety: 6800 Kč

Celkem: 19958 Kč

(Není zde zahrnuto všechno stravování, pouze snídaně zdarma ve všech ubytování)


336 zobrazení

© 2019 by Cestaspolu

Bc. Lukáš Bláha

T: +420 721 100 466

E: cestaspoluinfo@gmail.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle